TIMES Microwave Systems

Firma byla založena v roce 1948 a specializuje se na vývoj, výrobu a dodávky špičkových koaxiálních kabelů včetně návazné propojovací a doplňkové techniky pro telekomunikační a vojenské aplikace

 


V rámci prodeje produktů společnosti TIMES Microwave Systems jsme 3.1.2017 podepsali Smlouvu o obchodní spolupráci se společností LAMELA ELECTRIC a.s., o.z. Kabelovna Chyše.

logo společnosti LAMELA ELECTRIC

webová stránka LAMELA ELECTRIC

http://www.lamelaelectric.com


 

certifikace

Firma je držitelem certifikátu ISO 9001

produkty

Nabídka v telekomunikační oblasti sestává zejména z:

  • Pružných komunikačních koaxiálních kabelů serie LMR s mimořádně nízkým útlumem, vysokou ohebností a mechanickou odolností ve vlhkutěsném a vodotěsném provedení, dodávaných ve všech běžných průměrech včetně celého spektra standardních konektorů (N, BNC, SMA, TNC a dalších) .
  • Vysoce ohebných kabelů LMR-ULTRAFLEX v průměrech 6,1 a 10,3 mm. Minimální radius pro ohyb je 19,1 mm. Kabely jsou mimořádně vhodné pro pohyblivé spoje s častým pohybem a mechanickým namáháním
  • Nízkohořlavých, nízkotoxických kabelů neobsahujících halogenové prvky vyhovujících standardu MIL-C-17s pro speciální aplikace (podzemní dráhy, avionika atp. Certifikát nehořlavosti ESČ je k dispozici.
  • Kabelových sestav (propojek) dle zákaznických specifikací
  • Radiačních kabelů Times nu-TRAC použitelných jako kontinuální antena pro šíření vysokofrekvenčního pole (např. v tunelech, kovových technologických celcích, železobetonových budovách atp.)

Součástí nabídky je široké spektrum doplňkových montážních produktů (kabelových úchytek, uzemňovacích souprav, těsnících prvků proti atmosférickým vlivům atp.) Těsná návaznost na produkty proti vlivům atmosferické elektřiny (viz firma Polyphaser Corporation)

podrobnější informace, katalogy

tte@transtech.cz

webová stránka partnera

www.timesmicrowave.com