MICROLAMBDA Wireless Inc.

byla založena v roce 1990 a působí ve Fremontu Kalifornie, USA. Firma disponuje silným technickým a konstrukčním zázemím, což umožňuje dodávat technicky špičková zařízení při náležité výrobní flexibilitě a respektování zákaznických potřeb a požadavků. Plná implementace filosofie Just-In-Time, nejvyspělejších kvalitativních standardů a plné zátěžové testování všech dodávaných produktů, zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu výrobků a rychlost dodávek při zachování rozumných cenových relací.

Firma MicroLambda, Inc.se specializuje na produkty v oblasti Yttrium-granátových technologií a patří mezi přední dodavatele špičkových sofistikovaných systémů své kategorie pro civilní a vojenské aplikace.

produkty

Základní nabídka je zaměřena do následujících oblastí:

YIG laděné oscilátory pro oblast 500 MHz do 26 GHz
Tyto oscilátory vynikají velmi dobrou ladící linearitou, dobrou frekvenční stabilitou a nízkou úrovní fázových šumů. YIG oscilátory jsou laditelné v rozsahu větším než tři oktávy. Do těchto oscilátorů mohou být rovněž zabudovány filtry, zesilovače, izolátory a aktivní prvky na bázi GaAs FET nebo bipolárních tranzistorů.

YIG laděné filtry a pásmové selektory pro oblast 500 MHz do 26 GHz
Tyto prvky poskytují vynikající ladicí linearitu, velmi dobrou frekvenční stabilitu, perfektní citlivost a zamezení zpětných rezonancí. Nabízeny jsou nejrůznější dvou až sedmi stupňové sestavy. 3dB filtry jsou k dispozici od velmi úzkých pásem (10 MHz) do širokých pásem (500 MHz) včetně dvoukanálových provedení.

YIG laděné harmonické generátory pro oblast 1 GHz do 18 GHz
Tyto generátory zpracovávají vstupní signál na frekvencích 100,200, 500 nebo 1000 MHz (dle typu) a generují harmonický signál s mimořádně plochou výstupní úrovní čehož je dosaženo pomocí zabudovaného YIG filtru. Potlačení sousedních harmonických je možné až do úrovně -65dBc.

YIG Drivery
Pro všechny dodávané produkty jsou k dispozici integrované analogové nebo digitální drivery. Analogové verse jsou laditelné v rozmezí 0 - +10V, 0 - -10V nebo +/-5V. Digitální verse je v provedení 12ti bitové TTL logiky. Dle potřeb konkrétní aplikace a požadavků zákazníka mohou být tyto parametry upraveny.

podrobnější informace, katalogy

tte@transtech.cz

webová stránka partnera

www.microlambdawireless.com