MTI Milliren Technologies Inc.

Firma MTI Milliren sídlí v USA ve státě Massachusetts. Jedná se o předního světového výrobce, který používá špičkové technologie při výrobě a testování krystalových oscilátorů. Zaměřuje se na vnitřní vývojové a výzkumné programy a náročnou kontrolu kvality výroby.Při montáži jsou používány roboty a automatické testovací systémy pro udržení maximální kvality výroby s ohledem na individuální potřeby zákazníka.

produkty

OCXO
Nabízejí nejvyšší stabilitu v technologii křemenných krystalových oscilátorů a to v rozmezí od 0,5ppm až 0,2 ppb. Vyrábějí se v několika sériích podle typu provedení a předpokládaného použití.

  • Série 205 jsou miniaturní OCXO (20x13x10 mm) hermeticky zapouzdřené. Pracují v kmitočtovém rozsahu 8 MHz až 200 MHz.
  • Série 210 miniaturních OCXO byly vyvinuty jako vkládané(drop-in), zejména jako náhrada za TCXO pro aplikace, které vyžadují větší stabilitu. V pouzdře 14-pin DIL nabízejí stabilitu ±0,25 ppm v rozsahu teplot -30 °C až +70 °C.
  • Série 220 jsou miniaturní hermeticky zapouzdřené OCXO vyrobené z "AT" nebo "SC" řezu.
  • Série 230 je nejmenší OCXO vyráběné v "SC" řezu. Při rozměrech 36x27x19 mm nabízejí teplotní stabilitu až do 2,5E-008 při -30 °C až +70 °C.
  • Série 240 OCXO jsou oscilátory s redukovanou vestavnou výškou nabízené v řezech "AT" i "SC" pro volbu stability.
  • Série 250 a 251 jsou cenově dostupné verze velmi kvalitních parametrů s vysokou stabilitou v běžném provedení i v provedení pro povrchovou montáž.
  • Série 260 nabízí vysokou stabilitu až 2,0E-010 při -30 °C až +70 °C a může sloužit jako cenově přístupná náhrada Rubidiových a Cesiových kmitočtových standardů.

TCXO Ideální pro aplikace vyžadující nízkou spotřebu jako jsou ruční přístroje nebo systémy napájené baterií. Tyto oscilátory nabízejí stabilitu v rozmezí ±0,5 ppm až ±10 ppm a je možné je elektricky nebo mechanicky ladit. Existují v několika typech pouzder do kmitočtu od 40 kHz do160 MHz.
VCXO Jsou používány do aplikací s fázovým závěsem (PLL) a ostatních, kde se požaduje široký rozsah ladění (±25 ppm až ±1000 ppm). K dispozici jsou v mnoha konfiguracích podle požadavků zákazníka.

podrobnější informace, katalogy

tte@transtech.cz

webová stránka partnera

www.mti-milliren.com