ARLON Electronic Materials Division (EMD)

V roce 2015 přešly některé produkty známé pod značkou ARLON pod společnost ROGERS Corporation, kterou též zastupujeme. Jedná se zejména o teflonové materiály CuClad, DiClad a IsoClad. 

Arlon Electronic Materials Division (EMD) je významným světovým výrobcem plátovaných materiálů špičkové kvality a speciálně složených plošných laminátů pro využití v široké škále PCB (printed circuit board) aplikací. Sídlo americké společnosti je v Rancho Cucamonga, Kalifornie.

 

certifikace

Držitel certifikace ISO 9001:2008

produkty

Společnost Arlon Electronic Materials se specializuje na technologii teplem tvrzené pryskyřice zahrnující polyamidy, epoxidy, nízkoztrátové lamináty a prepregs systémy (vláknové kompozity, jejíchž hlavní složkou je výztuž předimpregnovaná částečně vytvrzenými pryskyřicemi). Tyto materiály se charakterizují zvýšenou tavnou teplotou a dalšími vlastnostmi pro nejnáročnější aplikace. Pryskyřicové systémy jsou dostupné ve formě různých substrátů, včetně tkaných skelných laminátů a netkaných aramidových vláken. Typickou aplikací těchto materiálů představuje pokročilou komerční a vojenskou elektroniku jako je např. letecký průmysl, testování polovodičových prvků a velká hustota integrace komponent v mobilních komunikačních produktech.

Odkaz na produktovou řadu výrobce:

/upload/partneri/EMD-LineCard.pdf

 

podrobnější informace, katalogy

tte@transtech.cz

webová stránka partnera

www.arlonemd.com